Folkevalgte politikere

Kandidater

Samira Nawa

Samira Nawa

Medlem af Folketinget

Samira Nawa

Samira Nawa

Kandidat til Folketingsvalget

Kristian Hegaard

Kristian Hegaard

Kandidat til Folketingsvalget

Ruben Kidde

Ruben Kidde

Kandidat til Folketingsvalget

Klaus Bondam

Klaus Bondam

Kandidat til Folketingsvalget

Jeppe Fransson

Jeppe Fransson

Kandidat til Folketingsvalget

Mikkel Harder

Mikkel Harder

Kandidat til Folketingsvalget

Mette Annelie Rasmussen

Mette Annelie Rasmussen

Kandidat til Folketingsvalget

Noor Jady

Noor Jady

Kandidat til Folketingsvalget

Morten Munch Jespersen

Morten Munch Jespersen

Kandidat til Folketingsvalget

Carolina Magdalene Maier

Carolina Magdalene Maier

Kandidat til Folketingsvalget

Nikolaj K. Carstens

Nikolaj K. Carstens

Kandidat til Folketingsvalget

Lartey Lawson

Lartey Lawson

Kandidat til Folketingsvalget

Morten Helveg Petersen

Morten Helveg Petersen

Medlem af Europa-Parlamentet

Karen Melchior

Karen Melchior

Medlem af Europa-Parlamentet

Karin Friis Bach

Karin Friis Bach

Medlem af Regionsrådet

Søren Burcharth

Søren Burcharth

Medlem af Regionsrådet

Karin Friis Bach

Karin Friis Bach

Spidskandidat til Regionsrådet

Thomas Rohden

Thomas Rohden

Kandidat til Regionsrådet

Søren Burcharth

Søren Burcharth

Kandidat til Regionsrådet

Freja Lilli Wirlander

Freja Lilli Wirlander

Kandidat til Regionsrådet

Søs Haugaard

Søs Haugaard

Kandidat til Regionsrådet

Lartey Lawson

Lartey Lawson

Kandidat til Regionsrådet

Charlotte Saabye Sørensen

Charlotte Saabye Sørensen

Kandidat til Regionsrådet

Mia Nyegaard

Mia Nyegaard

Medlem af Københavns Borgerrepræsentation

Christopher Røhl

Christopher Røhl

Medlem af Københavns Borgerrepræsentation

Mette Annelie Rasmussen

Mette Annelie Rasmussen

Medlem af Københavns Borgerrepræsentation

Jes Vissing Tiedemann

Jes Vissing Tiedemann

Medlem af Københavns Borgerrepræsentation

Tommy Petersen

Tommy Petersen

Medlem af Københavns Borgerrepræsentation

Mia Nyegaard

Mia Nyegaard

Spidskandidat til Københavns Borgerrepræsentation

Christopher Røhl

Christopher Røhl

Kandidat til Københavns Borgerrepræsentation

Mette Annelie Rasmussen

Mette Annelie Rasmussen

Kandidat til Københavns Borgerrepræsentation

Jes Vissing Tiedemann

Jes Vissing Tiedemann

Kandidat til Københavns Borgerrepræsentation

Katrine Kildgaard

Katrine Kildgaard

Kandidat til Københavns Borgerrepræsentation

Sally Khallash

Sally Khallash

Kandidat til Københavns Borgerrepræsentation

Jino Victoria Doabi

Jino Victoria Doabi

Kandidat til Københavns Borgerrepræsentation

Dan Kreutzfeldt

Dan Kreutzfeldt

Kandidat til Københavns Borgerrepræsentation

Morten Munch Jespersen

Morten Munch Jespersen

Kandidat til Københavns Borgerrepræsentation

Lartey Lawson

Lartey Lawson

Kandidat til Københavns Borgerrepræsentation

Emil Moselund

Emil Moselund

Kandidat til Københavns Borgerrepræsentation

Kashif Ahmad

Kashif Ahmad

Kandidat til Københavns Borgerrepræsentation

Emil Sloth Andersen

Emil Sloth Andersen

Kandidat til Københavns Borgerrepræsentation

Kim Mandix

Kim Mandix

Kandidat til Københavns Borgerrepræsentation

Hanne Kofoed

Hanne Kofoed

Kandidat til Københavns Borgerrepræsentation

Martin Schepelern

Martin Schepelern

Kandidat til Københavns Borgerrepræsentation

Lone Loklindt

Lone Loklindt

Medlem af Frederiksberg Kommunalbestyrelse

David Munis Zepernick

David Munis Zepernick

Medlem af Frederiksberg Kommunalbestyrelse

Ruben Kidde

Ruben Kidde

Medlem af Frederiksberg Kommunalbestyrelse

Lone Loklindt

Lone Loklindt

Spidskandidat til Frederiksberg Kommunalbestyrelse

Ruben Kidde

Ruben Kidde

Kandidat til Frederiksberg Kommunalbestyrelse

Freja Fokdal

Freja Fokdal

Kandidat til Frederiksberg Kommunalbestyrelse

Emilie Normann

Emilie Normann

Kandidat til Frederiksberg Kommunalbestyrelse

Kirsten Lee

Kirsten Lee

Kandidat til Frederiksberg Kommunalbestyrelse

Jens Christian Navarro Poulsen

Jens Christian Navarro Poulsen

Kandidat til Frederiksberg Kommunalbestyrelse

David Munis Zepernick

David Munis Zepernick

Kandidat til Frederiksberg Kommunalbestyrelse

Thomas Baark

Thomas Baark

Kandidat til Frederiksberg Kommunalbestyrelse

Anne Sofie Sadolin Henningsen

Anne Sofie Sadolin Henningsen

Kandidat til Frederiksberg Kommunalbestyrelse

Nicolai Tandrup

Nicolai Tandrup

Kandidat til Frederiksberg Kommunalbestyrelse

Torben Krogh

Torben Krogh

Kandidat til Frederiksberg Kommunalbestyrelse

Olivia Vilandt

Olivia Vilandt

Kandidat til Frederiksberg Kommunalbestyrelse

Ingelise Andersen

Ingelise Andersen

Medlem af Tårnby Kommunalbestyrelse

Ingelise Andersen

Ingelise Andersen

Spidskandidat til Tårnby Kommunalbestyrelse

Bjørn Bjerrehøj

Bjørn Bjerrehøj

Kandidat til Tårnby Kommunalbestyrelse

Thomas Simone Maare

Thomas Simone Maare

Kandidat til Tårnby Kommunalbestyrelse

Sebastian Winslow

Sebastian Winslow

Kandidat til Tårnby Kommunalbestyrelse

Morten Jensen

Morten Jensen

Kandidat til Tårnby Kommunalbestyrelse

Nikolaj K. Rasmussen

Nikolaj K. Rasmussen

Kandidat til Tårnby Kommunalbestyrelse

Michael Rachlin

Michael Rachlin

Spidskandidat til Dragør Kommunalbestyrelse

Charlotte Saabye Sørensen

Charlotte Saabye Sørensen

Kandidat til Dragør Kommunalbestyrelse

Erwin Lansing

Erwin Lansing

Kandidat til Dragør Kommunalbestyrelse

Else Lykke Madsen

Else Lykke Madsen

Kandidat til Dragør Kommunalbestyrelse

Louise Wichmann

Louise Wichmann

Kandidat til Dragør Kommunalbestyrelse